:: Inżynieria

KONSTRUKCJA
Konstrukcja statku pełni bardzo zlożoną rolę. Musi sprostać oddziaływaniu środowiska morskiego, w jakim statek jest eksploatowany. Jest ona również nośnikiem wszystkich systemów na statku, co wiąże sie z ciagłą koordynacją wszystkich pracowni. Projektowane przez nas konstrukcje sa zgodne z ustaleniami armatora oraz wymogami towarzystw klasyfikacyjnych i odpowiednich konwencji. Dokumentacja wychodząca z naszej pracowni w zależności od wymagań może być wykonana począwszy od etapu koncepcji, poprzez dokumentację techniczną, na dokumentacji roboczej kończac. Wykonujemy wszystkie wymagane obliczenia wytrzymałości materialów. Projektowane przez nas konstrukcje są wizualizowane (3D), co pozwala uniknąć błędów, które moga powstać przy tradycyjnym projektowaniu (2D), jak również znacznie upraszcza rozmowy z armatorem.

Interior

SYSTEMY RURARSKIE
Wykonujemy wszystkie instalacje ogólnookrętowe, takie jak systemy balastowe, zęzowe, przeciwpożarowe itp., zgodnie z życzeniami armatora przy jednoczesnym uwzględnianiu wymagań towarzystw klasyfikacyjnych i zaleceń konwencji International Maritime Organization.
Produkty wychodzące z naszej pracowni to kompleksowe projekty instalacji od etapu wstępnych ustaleń z armatorem poprzez projekty techniczne wraz z zatwierdzaniem dokumentacji w towarzystwach klasyfikacyjnych, kończąc na dokumentacji roboczej i wizualizacji modelowej.

Interior

<< Back